logo

Produkty

Color Wow Coconut Cocktail Bionic Tonic 200 ml

 
Bionické vlasové tonikum pre lesk a hebkosť vlasov
 
 
 
Obsah:
200 ml
Kód produktu: CW5
Výrobca: COLOR WOW
Dostupnosť: skladom
23.88

Bionické tonikum COCONUT COCTAIL okamžite dodá vlasom vysoký lesk a hodvábny vzhľad a zároveň dodá suchým vlasom so sklonom k rozštiepeniu hydratáciu.

Chemické látky vo farbách na vlasy spôsobujú tri hlavné problémy. Jedným z nich je dehydratácia a drsná, zdvihnutá kutikula. Ak túžite po hladších, uhladených vlasoch, jednoducho naneste Coconut Cocktail na vlasy po použití šampónu a kondicionéru a potom upravte pomocou tepla.

Coconut Cocktail viaže na povrchu vlasov komplex látok (skladajúci sa z 18-MEA a kokosového oleja), ktorý napodobňuje a nahradzuje stratené lipidové vrstvy. Vlasy sú okamžite lesklé, hodvábne, dochádza k obnoveniu mobility, pružnosti a odolnosti proti vlhkosti.

Aplikácia: Po použití šampónu/ kondicionéru vysušte vlasy uterákom. Dobre pretrepte fľašu s Coconut Cocktail. Naneste si na ruku množstvo veľkosti mince, prejdite prstami vlasy a prečešte. NEZMÝVAJTE. Upravte ako obvykle. Môžete používať spolu s Kale Cocktail. Tepelný styling zosilní účinky. URČENÝ IBA NA VONKAJŠIE POUŽITIE!