logo

Produkty

OLAPLEX Hair Repair Trial Kit

NOVINKA
Cena 21.83
Dostupnosť: skladom +10
Kód produktu: OLTK
EAN: 896364002817
Výrobca: OLAPLEX
Môžete mať do: 24 hodín
ks

Hair Repair Trial Kit obsahuje:

1 x Olaplex N ° 3 Hair Perfector 30 ml
Ošetrujúca starostlivosť predlžujúca trvanlivosť farby Olaplex No.3 Hair Perfector je unikátny prípravok na domáce použitie, ošetruje farbené alebo chemicky ošetrené vlasy. Predlžuje trvácnosť farby, minimálne na 15 použití.
Použitie: Použite na čisté a vlhké vlasy. Ak používate styling vlasy umyte šampónom. Dostatočné množstvo naneste od korienkov po končeky na vlhké, uterákom presušené vlasy, raz prečešte. Nechajte pôsobiť minimálne 10 minút. Následne prípravok z vlasov vypláchnite, umyte šampónom a ošetrite kondicionérom. 
 
1x Olaplex N ° 4 Bond Maintenance Shampoo 30 ml
Šampón s patentovanou zložkou "bis-aminopropyl diglykol dimaleát", ktorá obnovuje, posilňuje a hydratuje vlasy a dodáva im prirodzený lesk a maximálnu rekonštrukciu. Vhodný pre všetky typy vlasov.
Použitie: Použite malé množstvo šampónu na umytie vlasov, alebo na opláchnutie vlasov po aplikácii OLAPLEX NO.3 Hair Perfector. Vytvorte šampónom vo vlasoch penu a následne vlasy dôkladne opláchnite vodou. Pokračujte s kondicionérom OLAPLEX NO. 5
 
1 x Olaplex N ° 5 Bond Maintenance Conditioner 30 ml
Posilňujúci kondicionér s patentovanou látkou "bis-aminopropyl diglykol dimaleát", ktorá je obsiahnutá v kondicionéri vlasy obnovuje, posilňuje, hydratuje a dodáva im lesk bez zaťaženia. Vhodný pre všetky typy vlasov.
Použitie: Naneste do vlhkých, šampónom umytých vlasov a nechajte 3 minúty pôsobiť, potom dôkladne opláchnite.

1 x Olaplex N ° 6 Bond Smoother 30 ml
Bezoplachový regeneračný krém s aktívnou zložkou "Bis-aminopropyl Diglycol Dimaleate". Eliminuje krepatenie a redukuje poletovanie vlasov. Účinne chráni pred nepriaznivými vplyvmi a tepelným stylingom.
Použitie: Aplikujte malé množstvo do dlaní a vmasírujte ho do vlhkých vlasov do dĺžok až po končeky.

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom