logo

Produkty

OLAPLEX Holiday Hair Fix

LIMITOVANÁ EDÍCIA

 

Sada domácej starostlivosti Olaplex

Typ:
Balíčky
Kód produktu: OLHB
EAN: 896364002794
Výrobca: OLAPLEX
Môžete mať do: 24 hodín
Dostupnosť: skladom
79.15
Pôvodná cena 92.50, Zľava 14.43 %
ks

Sada domácej starostlivosti Olaplex 

Holiday Hair Fix obsahuje:

1 x Olaplex N ° 3 Hair Perfector 100 ml
Ošetrujúca starostlivosť predlžujúca trvanlivosť farby Olaplex No.3 Hair Perfector je unikátny prípravok na domáce použitie, ošetruje farbené alebo chemicky ošetrené vlasy. Predlžuje trvácnosť farby, minimálne na 15 použití.
Použitie: Použite na čisté a vlhké vlasy. Ak používate styling vlasy umyte šampónom. Dostatočné množstvo naneste od korienkov po končeky na vlhké, uterákom presušené vlasy, raz prečešte. Nechajte pôsobiť minimálne 10 minút. Následne prípravok z vlasov vypláchnite, umyte šampónom a ošetrite kondicionérom. 
 
1x Olaplex N ° 4 Bond Maintenance Shampoo 100 ml
Šampón s patentovanou zložkou "bis-aminopropyl diglykol dimaleát", ktorá obnovuje, posilňuje a hydratuje vlasy a dodáva im prirodzený lesk a maximálnu rekonštrukciu. Vhodný pre všetky typy vlasov.
Použitie: Použite malé množstvo šampónu na umytie vlasov, alebo na opláchnutie vlasov po aplikácii OLAPLEX NO.3 Hair Perfector. Vytvorte šampónom vo vlasoch penu a následne vlasy dôkladne opláchnite vodou. Pokračujte s kondicionérom OLAPLEX NO. 5
 
1 x Olaplex N ° 5 Bond Maintenance Conditioner 100 ml
Posilňujúci kondicionér s patentovanou látkou "bis-aminopropyl diglykol dimaleát", ktorá je obsiahnutá v kondicionéri vlasy obnovuje, posilňuje, hydratuje a dodáva im lesk bez zaťaženia. Vhodný pre všetky typy vlasov.
Použitie: Naneste do vlhkých, šampónom umytých vlasov a nechajte 3 minúty pôsobiť, potom dôkladne opláchnite.

1 x Olaplex N ° 6 Bond Smoother 100 ml
Bezoplachový regeneračný krém s aktívnou zložkou "Bis-aminopropyl Diglycol Dimaleate". Eliminuje krepatenie a redukuje poletovanie vlasov. Účinne chráni pred nepriaznivými vplyvmi a tepelným stylingom.
Použitie: Aplikujte malé množstvo do dlaní a vmasírujte ho do vlhkých vlasov do dĺžok až po končeky.

 

Značka Olaplex predstavuje úplne originálnu vlasovú kozmetiku, s pomocou ktorej zamedzíte poškodeniu vlasov pri farbení. Ide o unikátnu chemickú receptúru, ktorá dokáže znásobovať a obnovovať rozbité disulfidové väzby. Farbenie vlasov ešte nikdy nebolo bezpečnejšie.

Zakladateľmi značky Olaplex sú Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, poprední svetoví odborníci v oblasti materiálov a chémie. Spoločne vynašli chemickú zložku, ktorá bez silikónov a minerálnych olejov obnovuje rozbité väzby vo vlasoch počas chemického ošetrenia a po ňom. 

Túto značku spoľahlivo používa mnoho kaderníckych salónov, ktoré si zakladajú na kvalite dodávaných prípravkov a na kvalite svojej práce.