logo

 

OLAPLEX Holiday Hair Fix

LIMITOVANÁ EDÍCIA

 

Sada domácej starostlivosti Olaplex

Typ:
Balíčky
Kód produktu: OLHB
EAN: 896364002794
Výrobca: OLAPLEX
Môžete mať do: 24 hodín
Dostupnosť: skladom
79.15
Pôvodná cena 89.65, Zľava 11.71 %
ks

Sada domácej starostlivosti Olaplex 

Holiday Hair Fix obsahuje:

1 x Olaplex N°3 Hair Perfector 100 ml
Ošetrujúca starostlivosť predlžujúca trvanlivosť farby Olaplex N°3 Hair Perfector je unikátny prípravok na domáce použitie, ošetruje farbené alebo chemicky ošetrené vlasy. Predlžuje trvácnosť farby, minimálne na 15 použití.
Použitie: Použite na čisté a vlhké vlasy. Ak používate styling vlasy umyte šampónom. Dostatočné množstvo naneste od korienkov po končeky na vlhké, uterákom presušené vlasy, raz prečešte. Nechajte pôsobiť minimálne 10 minút. Následne prípravok z vlasov vypláchnite, umyte šampónom a ošetrite kondicionérom. 
 
1x Olaplex N°4 Bond Maintenance Shampoo 100 ml
Šampón s patentovanou zložkou "bis-aminopropyl diglykol dimaleát", ktorá obnovuje, posilňuje a hydratuje vlasy a dodáva im prirodzený lesk a maximálnu rekonštrukciu. Vhodný pre všetky typy vlasov.
Použitie: Použite malé množstvo šampónu na umytie vlasov, alebo na opláchnutie vlasov po aplikácii OLAPLEX N°3 Hair Perfector. Vytvorte šampónom vo vlasoch penu a následne vlasy dôkladne opláchnite vodou. Pokračujte s kondicionérom OLAPLEX N°5
 
1 x Olaplex N°5 Bond Maintenance Conditioner 100 ml
Posilňujúci kondicionér s patentovanou látkou "bis-aminopropyl diglykol dimaleát", ktorá je obsiahnutá v kondicionéri vlasy obnovuje, posilňuje, hydratuje a dodáva im lesk bez zaťaženia. Vhodný pre všetky typy vlasov.
Použitie: Naneste do vlhkých, šampónom umytých vlasov a nechajte 3 minúty pôsobiť, potom dôkladne opláchnite.

1 x Olaplex N°6 Bond Smoother 100 ml
Bezoplachový regeneračný krém s aktívnou zložkou "Bis-aminopropyl Diglycol Dimaleate". Eliminuje krepatenie a redukuje poletovanie vlasov. Účinne chráni pred nepriaznivými vplyvmi a tepelným stylingom.
Použitie: Aplikujte malé množstvo do dlaní a vmasírujte ho do vlhkých vlasov do dĺžok až po končeky.

 

Značka Olaplex predstavuje úplne originálnu vlasovú kozmetiku, s pomocou ktorej zamedzíte poškodeniu vlasov pri farbení. Ide o unikátnu chemickú receptúru, ktorá dokáže znásobovať a obnovovať rozbité disulfidové väzby. Farbenie vlasov ešte nikdy nebolo bezpečnejšie.

Zakladateľmi značky Olaplex sú Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, poprední svetoví odborníci v oblasti materiálov a chémie. Spoločne vynašli chemickú zložku, ktorá bez silikónov a minerálnych olejov obnovuje rozbité väzby vo vlasoch počas chemického ošetrenia a po ňom. 

Túto značku spoľahlivo používa mnoho kaderníckych salónov, ktoré si zakladajú na kvalite dodávaných prípravkov a na kvalite svojej práce.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


ol