logo

 

OLAPLEX N°0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml

ODPORÚČAME

Intenzívna a hĺbková liečba vlasového vlákna, ktorá výrazne posilňuje vlasy a pripravuje ich na následné ošetrenie prípravkom N°3 Hair Perfector

Typ:
Ošetrujúca starostlivosť na vlasy
Kód produktu: OL0
EAN: 896364002879
Výrobca: OLAPLEX
Môžete mať do: 24 hodín
Dostupnosť: skladom
23.19
Pôvodná cena 28.99, Zľava 20 %
ks

Intenzívna a hĺbková liečba vlasového vlákna, ktorá výrazne posilňuje vlasy a pripravuje ich na následné ošetrenie prípravkom N°3 Hair Perfector. Prípravky OLAPLEX N°0 a N°3 predstavujú dvojfázovú domácu starostlivosť, ktorá opravuje poškodené disulfidové mostíky vo vlasoch a trvalo posilňuje štruktúru vlasov.

Olaplex N°.0:

  • pôsobí ako primer a pripravuje vlasy na následné ošetrenie
  • opravuje poškodenie vlasov spôsobené chemickým ošetrením, stylingom, horúčavou, slnečným žiarením a pod.
  • vhodný pre všetky typy vlasov
  • určený na domáce použitie raz týždenne
  • postačí na 4 - 6 použití

Použitie: Naneste N°0 na suché vlasy a dbajte na to, aby bola každá sekcia dostatočne nasýtená produktom. Nechajte pôsobiť 10 minút. Neoplachujte ! Potom aplikujte N°3 Hair Perfector a prečešte vlasy podľa potreby. Nechajte pôsobiť ďalších minimálne 10 minút. Potom opláchnite a umyte šampónom OLAPLEX N°4 a kondicionérom OLAPLEX N°5.

Značka Olaplex predstavuje úplne originálnu vlasovú kozmetiku, s pomocou ktorej zamedzíte poškodeniu vlasov pri farbení. Ide o unikátnu chemickú receptúru, ktorá dokáže znásobovať a obnovovať rozbité disulfidové väzby. Farbenie vlasov ešte nikdy nebolo bezpečnejšie.

Zakladateľmi značky Olaplex sú Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, poprední svetoví odborníci v oblasti materiálov a chémie. Spoločne vynašli chemickú zložku, ktorá bez silikónov a minerálnych olejov obnovuje rozbité väzby vo vlasoch počas chemického ošetrenia a po ňom. 

Túto značku spoľahlivo používa mnoho kaderníckych salónov, ktoré si zakladajú na kvalite dodávaných prípravkov a na kvalite svojej práce.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


ol