logo

 

OLAPLEX N°3 Hair Perfector 100 ml

AKCIA

 

Ošetrujúca starostlivosť predlžujúca trvanlivosť farby

 
Typ:
Ošetrujúca starostlivosť na vlasy
Kód produktu: OL3
EAN: 896364002350
Výrobca: OLAPLEX
Môžete mať do: 24 hodín
Dostupnosť: skladom
18.98
Pôvodná cena 22.33, Zľava 15 %
ks

Ošetrujúca starostlivosť predlžujúca trvanlivosť farby Olaplex N°3 Hair Perfector je unikátny prípravok na domáce použitie, ošetruje farbené alebo chemicky ošetrené vlasy. Predlžuje trvácnosť farby, minimálne na 15 použití.

Bez silikónov a minerálnych olejov.

Vlastnoti:

  • pomáha udržať trvanlivosť farby
  • výrazne znižuje poškodenie vlasov po farbení
  • násobí a obnovuje rozbité disulfidové väzby
  • vlasy zanecháva pevné a posilnené

Použitie: Použite na čisté a vlhké vlasy. Ak používate styling vlasy umyte šampónom. Dostatočné množstvo naneste od korienkov po končeky na vlhké, uterákom presušené vlasy, raz prečešte. Nechajte pôsobiť minimálne 10 minút. Následne prípravok z vlasov vypláchnite, umyte šampónom a ošetrite kondicionérom. 

Zabraňte kontaktu s očami. Používajte raz týždenne na posilnenie poškodených vlasov alebo použite deň pred procedúrou ako predbežné ošetrenie pred akoukoľvek chemickou procedúrou. 

Značka Olaplex predstavuje úplne originálnu vlasovú kozmetiku, s pomocou ktorej zamedzíte poškodeniu vlasov pri farbení. Ide o unikátnu chemickú receptúru, ktorá dokáže znásobovať a obnovovať rozbité disulfidové väzby. Farbenie vlasov ešte nikdy nebolo bezpečnejšie.

Zakladateľmi značky Olaplex sú Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, poprední svetoví odborníci v oblasti materiálov a chémie. Spoločne vynašli chemickú zložku, ktorá bez silikónov a minerálnych olejov obnovuje rozbité väzby vo vlasoch počas chemického ošetrenia a po ňom. 

Túto značku spoľahlivo používa mnoho kaderníckych salónov, ktoré si zakladajú na kvalite dodávaných prípravkov a na kvalite svojej práce.


ol