logo

 

OLAPLEX N°8 Bond Repair Moisture Mask 100 ml

AKCIA

Viacúčelová regeneračná maska na vlasy

Typ:
Ošetrujúca starostlivosť na vlasy
Kód produktu: OL8
EAN: 896364002893
Výrobca: OLAPLEX
Dostupnosť: skladom
23.10
Pôvodná cena 28.88, Zľava 20 %
ks

Viacúčelová regeneračná maska na vlasy, ktorá hydratuje, vyhladzuje a dodáva vlasom lesk. Výsledkom sú viditeľne zdravé vlasy.
 
Airless dávkovač zabezpečuje precízne dávkovanie výrobku.
 
Použitie: Naneste na umyté a vlhké vlasy od polovice dĺžok po končeky a starostlivo zapracujte do vlasov. Nechajte pôsobiť 10 minút. Dôkladne opláchnite. Množstvo produktu zvoľte podľa hustoty vlasov. Do stredne dlhých vlasov po plecia stačia 2 pumpičky.
Pre normálne vlasy používajte OLAPLEX N°8 raz týždenne. V prípade kučeravých alebo chemicky ošetrených vlasov, ktoré potrebujú viac hydratácie, používajte 2-3-krát týždenne.
 

Značka Olaplex predstavuje úplne originálnu vlasovú kozmetiku, s pomocou ktorej zamedzíte poškodeniu vlasov pri farbení. Ide o unikátnu chemickú receptúru, ktorá dokáže znásobovať a obnovovať rozbité disulfidové väzby. Farbenie vlasov ešte nikdy nebolo bezpečnejšie.

Zakladateľmi značky Olaplex sú Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, poprední svetoví odborníci v oblasti materiálov a chémie. Spoločne vynašli chemickú zložku, ktorá bez silikónov a minerálnych olejov obnovuje rozbité väzby vo vlasoch počas chemického ošetrenia a po ňom. 

Túto značku spoľahlivo používa mnoho kaderníckych salónov, ktoré si zakladajú na kvalite dodávaných prípravkov a na kvalite svojej práce.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


ol