logo

Produkty

OLAPLEX No.3 Hair Perfector 100 ml

AKCIA
Cena 19.30
Pôvodná cena 22.30, Zľava 13.45 %
Dostupnosť: skladom +10

 

Ošetrujúca starostlivosť predlžujúca trvanlivosť farby

 
Olaplex:
Ošetrujúca starostlivosť na vlasy
Kód produktu: OL3
EAN: 896364002350
Výrobca: OLAPLEX
ks

Ošetrujúca starostlivosť predlžujúca trvanlivosť farby Olaplex No.3 Hair Perfector je unikátny prípravok na domáce použitie, ošetruje farbené alebo chemicky ošetrené vlasy. Predlžuje trvácnosť farby, minimálne na 15 použití.

Bez silikónov a minerálnych olejov.

Vlastnoti:

  • pomáha udržať trvanlivosť farby
  • výrazne znižuje poškodenie vlasov po farbení
  • násobí a obnovuje rozbité disulfidové väzby
  • vlasy zanecháva pevné a posilnené

Použitie: Použite na čisté a vlhké vlasy. Ak používate styling vlasy umyte šampónom. Dostatočné množstvo naneste od korienkov po končeky na vlhké, uterákom presušené vlasy, raz prečešte. Nechajte pôsobiť minimálne 10 minút. Následne prípravok z vlasov vypláchnite, umyte šampónom a ošetrite kondicionérom. 

Zabraňte kontaktu s očami. Používajte raz týždenne na posilnenie poškodených vlasov alebo použite deň pred procedúrou ako predbežné ošetrenie pred akoukoľvek chemickou procedúrou. 

Značka Olaplex predstavuje úplne originálnu vlasovú kozmetiku, s pomocou ktorej zamedzíte poškodeniu vlasov pri farbení. Ide o unikátnu chemickú receptúru, ktorá dokáže znásobovať a obnovovať rozbité disulfidové väzby. Farbenie vlasov ešte nikdy nebolo bezpečnejšie.

Zakladateľmi značky Olaplex sú Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, poprední svetoví odborníci v oblasti materiálov a chémie. Spoločne vynašli chemickú zložku, ktorá bez silikónov a minerálnych olejov obnovuje rozbité väzby vo vlasoch počas chemického ošetrenia a po ňom. 

Túto značku spoľahlivo používa mnoho kaderníckych salónov, ktoré si zakladajú na kvalite dodávaných prípravkov a na kvalite svojej práce.